Rengar View Feedback About Champion
KMLSoft Network

Rengar

Rengar.png

Rengar

the Pridestalker

RP: Riot Point IP: Influence Points
Top
Jungler
Select Champion of the Year 2013
  • Counters
  • Statistics
  • Legend
  • Mastery
  • Videos
  • Leveling Guide
  • Comments
  • Abilities
  • Tags
Health: 435 (+85 / Per Level) Health Regen: 3.6 (+0.4 / Per Level)
Mana: 0 (+0 / Per Level) Mana Regen: 0 (+0 / Per Level)
Energy: 0 Energy Regen: 0
Attack Damage: 55 (+3 / Per Level) Attack Speed: 0.679 (+2.85% / Per Level)
Magic Resist: 30 Movement Speed: 345
Armor: 16 (+3.5 / Per Level)  
Ganimet avcısı Rengar, ininin her bir duvarını Valoran'ın en yırtıcı yaratıklarının başlarıyla, boynuzlarıyla, pençeleriyle ve dişleriyle süslemiştir. Koleksiyonu geniş; ama o hâlâ tatmin olmuş değil. Yorulmak bilmeden daha büyük avlar arıyor. Her avına bol vakit ayırarak inceliyor, öğreniyor ve asla yenmeyi beceremediği o tek canavarla yeniden karşılaşmaya hazırlanıyor.

Rengar, öz annesiyle babasını hiç tanımadı. Onu, efsanevi bir avcı olarak büyük saygı gören bir insan büyüttü. Babasının öğrettiklerini hemen anlayan ve insanı tedirgin eden kadar vahşi içgüdüleriyle daha da geliştiren, ideal bir öğrenciydi. Rengar daha yelesi tam uzamadan kendi başına yaşamaya başladı ve büyük bir bölgeyi kendi alanı olarak işaretledi. Bölgesinin sınırlarını; saldırmaya kalkışanları caydırsın diye öldürdüğü avların kafataslarıyla işaretledi. Bir bölgenin tartışılmaz hakimi olmanın kendisini tatmin edeceğini sanıyordu. Ama tam aksine, huzursuzlanmaya başladı. Bölgesindeki hiç bir hayvanı avlarken zorlamıyordu. Sınırlarını zorlayacak hasımlar bulamayan Rengar'ın ruhu sıkılmaya başladı. Avlamaya değer bir av kalmadığından, bir daha asla avın heyecanını hissedemeyeceğinden korkuyordu. Tüm umudunu yitirmek üzereyken, o canavarla karşılaştı. Kocaman, tırpan gibi pençeleri vardı. Karşısına çıkan her hayvanı yiyordu. Kendisini zorlayacak bir avla karşılaştığına biraz fazla heyecanlanan Rengar, aceleyle canavarı pusuya düşürdü. Daha önce avladığı her şeyi fersah fersah aşıyordu. Vahşice savaştılar. İkisi de sakat kalmalarına neden olan yaralar aldı. Rengar bir gözünü kaybetti; ama asıl ağır yaralanan, gururuydu. Daha önce hasmını öldürmediği olmamıştı hiç. Hatta, yaralarının ağırlığı yüzünden geri çekilmek zorunda kalmıştı. Sonraki günlerde, yaşamla ölüm arasında gidip geldi. Acıdan kıvranıyordu ama derinlerde bir umut ışığı hissediyordu. Av başlamıştı. Dünyada böyle kuvvetli varlıklar bulunuyorsa, hepsini bulup kellelerini üst üste yığacaktı. Ama canavarı, tadını çıkara çıkara öldürmek istiyordu. Şimdi ininin en geniş duvarında, canavarın başı için ayrılmış bir yer var. Rengar bir gün bu ganimeti oraya asacağına yemin ediyor. .

”Zayıfları avlayarak ancak hayatta kalırsın, güçlüleri avlayarak gerçekten yaşarsın.''
-- Rengar

Abilities

Level

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
P Unseen Predator Passive
Q Savagery
W Battle Roar
E Bola Strike
R Thrill of the Hunt
Rengar_Passive.png

Unseen Predator

P

While in brush or stealth Rengar will leap at the target when using his basic attack.

Rengar builds 1 point of Ferocity with each ability he uses on enemies. When reaching 5 points of Ferocity, Rengar's next ability becomes empowered, granting it a bonus effect.

RengarQ.png

Savagery

Q

Cost: Builds 1 Ferocity 
Range: Self
 

Rengar's next basic attack deals bonus damage and grants him increased Attack Speed.

Ferocity Bonus: Rengar deals enhanced damage and doubles his Attack Speed bonus.

The next basic attack within 6 seconds deals 30/60/90/120/150 (+100% Attack Damage) physical damage. Grants 30/35/40/45/50% Attack Speed for 4 seconds.
Ferocity bonus: Additionally deals 100% of Rengar's Attack Damage 1 in bonus damage, and the Attack Speed bonus is doubled.

RengarW.png

Battle Roar

W

Cost: Builds 1 Ferocity 
Range: 500
 

Rengar lets out a battle roar, damaging enemies and gaining bonus Armor and Magic Resist for a short duration.

Ferocity Bonus: Rengar heals for a large amount.

Deals 50/80/110/140/170 (+80% Ability Power) magic damage to enemies in the area. Grants 15/22/29/36/43 Armor and Magic resist for 3 seconds if an enemy is hit.
Ferocity bonus: Rengar restores 0 Health.

RengarE.png

Bola Strike

E

Cost: Builds 1 Ferocity 
Range: 575
 

Rengar throws a bola at his target, slowing them for a short duration.

Ferocity Bonus: Roots the target for 1 second.

Throws a bola dealing 60/105/150/195/240 (+70% bonus Attack Damage) physical damage and slowing an enemy by 50/55/60/65/70%, Enemy Movement Speed recovers over 2.5 seconds.
Ferocity bonus: Roots the target for 1 second.

RengarR.png

Thrill of the Hunt

R

Cost: No Cost 
Range: 2000/3000/4000
 

Rengar activates his predatory instincts, stealthing and revealing all enemy Champions in a large radius around him. He gains Movement Speed and rapidly generates Ferocity while stealthed.

Activates predatory instincts stealthing Rengar after 1 second (delayed up to 3 seconds if taking damage), and revealing enemy Champions within 2000/3000/4000 range.Rengar gains 20/25/30% Movement Speed and 5 Ferocity over 3.75 seconds. Lasts 5 seconds or until Rengar uses an ability that removes his stealth.